желтоқсан

Тəуелсіздік тұғырым

2019 жылдың 13 желтоқсанында  №19 жалпы білім беретін мектепте Тәуелсіздік күні мерекесіне арналған «Тәуелсіздік тұғырым» тақырыбында кездесу кеші өткізілді. Басты мақсаты тәуелсіздікті бағалай білуге, ұлтжанды, елжанды болуға, елін, жерін, өз Отанын сүйетін азамат қалыптастыру, от жүректі, өжет мінезді ұл-қыздардың ерлік істеріне мәңгі құрмет көрсетуге баулу.
      Аталған іс-шарада Желтоқсан оқиғасының қаһарманы Көкен Азат Абақұлы кешіміздің құрметті қонағы болды. Азат Абақұлы өз кезегінде желтоқсан оқиғасы туралы естеліктерімен бөлісіп, мектеп оқушыларын отанын сүюге, адал қызмет етуге, еліміздің нағыз патриоты болуға шақырды.
       Мектеп басшысы Имангалиева Айымгүл Даурбековна және  Көкен Азат Абақұлы ағымдағы оқу жылындағы білімдерімен, еңбектерімен, жақсы жетістіктерге жеткен ұстаздар мен оқушыларды мараппатады.
13 декабря 2019 года в КГУ "ОШ№19" прошло торжественное мероприятие посвященное ко Дню Независимости Республики Казахстан. На встречу был приглашён участник движения "Жетолксан" Көкен Азат Абақұлы. Он рассказал, о событии желтоксан о достижениях Независимого Казахстана в области экономики, политики и культуры. Учащиеся школы выступили перед гостем с праздничной программой в которую были включены патриотические песни о Казахстане, стихи, танцы и кюй.