» » » «Бұлақ көрсең көзін аш..» атты әдеби-танымдық кеш/ Литературно-познавательный вечер на тему "Бұлақ көрсең көзін аш.."

«Оқуға құштар мектеп» жобасы аясында мектеп кітапханасының ұйымдастырумен 4-6 сынып оқушыларына «Бұлақ көрсең көзін аш..» атты әдеби-танымдық кеш өткізді. Кешке халықтың ыстық ықыласына бөленіп жүрген қаламгерлеріміз ақын Қазақстан Жазушылар Одағының мүшелері, түркі дүниесі ақындары мүшәйраларының бірнеше дүркін жүлдегері «Мөлдір бұлақ» балалар журналының бас редакторы Дәулетбек Байтұрсынұлы мен «Серпер» жастар сыйлығының лауреаты, «Сары гүл», «Жүректегі ағыстар», «Көңіл көктемі», атты жыр кітаптарының авторы, «Алаш және рух» жыр мүшәйрасының жүлдегері, Жазушылар Одағы басқармасына әдеби кеңесші Саят Қамшыгер қатысты.
_______________________
В рамках проекта "Читающая школа" школьная библиотека организовала для учащихся 4 - 6 классов литературно-познавательный вечер на тему "Бұлақ көрсең көзін аш.." В вечере приняли участие члены Союза писателей Казахстана, неоднократный призер конкурс поэтов тюркского мира, главный редактор детского журнала "Мөлдір бұлақ" Даулетбек Байтурсынулы и лауреат молодежной премии «Серпер», автор книг «Сары гүл», «Струны в сердце», «Көңіл көктемі», призер поэтического конкурса «Алаш және рухы», литературный советник правления Союза писателей Саят Камшыгер.