» » «Бір пара-екі қылмыскер» тақырыбында эссе байқауы/ Конкурс эссе на тему «Одна взятка - два преступника»

20-24 қаңтар аралығында №19 жалпы білім беретін мектепте сыбайлас жемқорлыққа қарсы мәдениетті қалыптастыру және нығайту, сондай-ақ заманауи талаптармен парасатты тұлғаны дамыту мақсатында «Бір пара-екі қылмыскер» тақырыбында эссе байқауы ұйымдастырылды. Байқауға 8-11-сынып оқушылары қатысты. 10 «Ә» сынып оқушысы Ш. Андақұлдың, 9 «А» сынып оқушысы А. Мусаханның эсселері үздік деп танылды.
_________________________________
С 20 по 24 января в общеобразовательной школе №19 был организован конкурс эссе на тему «Одна взятка - два преступника». Цель конкурса: формирование и укрепление антикоррупционной культуры, а также развитие интеллигентной личности с учетом современных требований. В конкурсе приняли участие учащиеся 8-11 классов. Работы ученика 10 «А» класса Ш. Андақұл, ученицы 9 «А» класса А. Мусахан были признаны лучшими.