» » «Қар көшкіні», «Қыс мезгілінде cу қоймаларындағы қауіпсіздік ережелері»/ Классные часы на тему: «Лавины», «Правила безопасности на водоемах зимой»

ҚР ІІМ-нің 2020 ж. 7-ші сәуірдегі №494 бұйрығына сәйкес №19 жалпы білім беретін мектепте 1-11 сынып оқушылары арасында «Қар көшкіні», «Қыс мезгілінде cу қоймаларындағы қауіпсіздік ережелері» тақырыптарында сынып сағаттары ұйымдастырылып, бейне түсірілімдер көрсетілді. Мақсаты: оқуышларға төтенше жағдай кезінде жеке қорғаныс құралдарын пайдалану, өзара көмек көрсету міндеттерін түсіндіру. Аталған сабақта педагогтар білім алушыларға төтенше жағдайларға дайын болуға, кез-келген қиындықта жылдам әрі дұрыс шешім қабылдауға бағыт бағдар берді.
_________________________________
В соответствии с приказом МВД РК от 7 апреля 2020 г. № 494 в общеобразовательной школе №19 среди учащихся 1-11 классов организованы классные часы на тему: «Лавины», «Правила безопасности на водоемах зимой», а также были показаны видеоролики. Цель уроков: объяснить учащимся о применении средств индивидуальной защиты при чрезвычайных ситуациях и основных правилах взаимопомощи. На уроках преподаватели рассказали учащимся как поступить при непредвиденных ситуациях, о принятии быстрых и правильных решений.