» » » Бастауыш сынып бірлестігінің онкүндігінің жабылуы/ Закрытие декады "Начальных классов"
желтоқсан
2021

Онкүндіктің жоспарына сәйкес 2021 жылдың 10 желтоқсан күні №19 жалпы білім беретін мектепте бастауыш сынып бірлестігінің онкүндігінің жабылуы өтті.  Ол Қазақстан Республикасы Тәуелсіздігінің 30 жылдығын мерекелеу аясында оқушылардың сабақтағы және сыныптан тыс іс-әрекетін ұйымдастырудың заманауи тәсілдеріне арналды.
 Онкүндік аясында сабақтың негізгі түрлері қарастырылды. Мұғалімдер бастауыш сыныптардағы заманауи сабақтар мен сыныптан тыс жұмыстардың әртүрлі формаларын тәжірибе жүзінде білді. Көптеген қызықты және танымдық іс-шаралар өтті. Бүкіл онкүндік мерекелік, көтеріңкі көңіл-күймен өтті, барлығы қажетті іспен айналысты. Оқушылар арасында пәндік олимпиада, мәнерлеп оқу сайысы, сурет және қолөнер байқауы, үздік дәптер байқауы ұйымдастырылды.
 Онкүндіктің жабылуы жалпы білім беретін мектеп жиынында өтіп, директор Айымгүл Дәуірбекқызы Иманғалиева мен директордың оқу ісі жөніндегі орынбасары Ибраимханова Меруерт Құрманжанқызы ұстаздар мен оқушыларды бастауыш сыныптардың онкүндігінің сәтті аяқталуымен құттықтады.
 Олимпиадалар мен байқауларда жеңіске жеткен оқушыларға грамоталар мен дипломдар табыс етілді.
__________________________________________
 Согласно плану декады с 29 ноября по 10 декабря 2021 года в КГУ ОШ № 19 проходила Декада начальных классов. Она была посвящена современным подходам к организации деятельности учащихся на уроке и во внеурочной деятельности в рамках празднования 30-летия Независимости Республики Казахстан.
 В период декады прошло много интересных и познавательных мероприятий.  Учителями были рассмотрены основные типы уроков и на практике они познакомились с различными формами проведения современных уроков и внеклассных мероприятий в начальной школе.
 Для учащихся были организованы предметные олимпиады, конкурс чтецов, конкурс рисунков и поделок, конкурс на лучшую тетрадь.
 В течение декады у всех было праздничное, приподнятое настроение.  Закрытие   декады состоялось 10 декабря 2021 года на общешкольной линейке, где с успешным завершением Декады начальных классов поздравили учителей и учащихся директор Айымгуль Даурбековна Имангалиева и заместитель директора по учебной работе Ибраимханова Меруерт Курманжановна.
 Учащимся, победившим в олимпиадах и конкурсах были вручены грамоты и дипломы.