» » «Мен өмірді таңдаймын»/ «Я выбираю жизнь»
наурыз

«Мен өмірді таңдаймын»/ «Я выбираю жизнь»

Медеу ауданы №19 жалпы білім беретін мектепте мектеп психологтары Мамбекова Маншук Жанасбаевна мен Абдрахманова Милена Марленовна «Мен өмірді таңдаймын» тақырыбында тренинг өткізді.
11сынып оқушылары
Жұмыс түрі: психологиялық тренинг жаттығу
Тақырыбы: «Мен өмірді таңдаймын»
Жасөспірімдер арасында жағымды ахуал қалыптастыру, өмірге деген құлшынысын арттыру, аутодеструктивтік мінез-құлықтың алдын алу.
Тренинг мақсаты: өмірде адамнан асқан құндылық жоқ екендігін түсіндіре отырып бақытты өмір сүру үшін өзін-өзі психологиялық тұрғыдан дайындауға,жеке қасиеттерін білуге тәрбиелей отырып, дұрыс қарым-қатынасқа түсу мәдениетін және жағымды «Мен» концепциясын қалыптастыру.
Тренинг міндеттері: адамдар арасындағы қарым –қатынастың мәнін түсіну;
-өз бойындағы жағымды және жағымсыз қасиеттерін білу, түзетуге көмектесу;
-сыныпта белсенді жұмыс жасауға түрткі, ниетті қалыптастыру;
____________________
Психологи КГУ ОШ №19  Мамбекова Маншук Жанасбаевна и Абдрахманова Милена Марленовна провели с учащимися 11 классов   психологический тренинг на тему: «Я выбираю жизнь».
Цель тренинга: формировать культуру позитивного общения и положительное представление  о «Я», готовить себя  к счастливой жизни, познавать личностные качества, объясняя, что нет большей ценности в жизни, чем человек. Проведение тренингов  помогают в создании позитивной атмосферы у подростков, понять сущность человеческих отношений, повышают энтузиазм к жизни.
 Тренинги –это профилактика саморазрушающего поведения. В ходе тренинга каждый подросток старается узнать свои положительные и отрицательные качества. Школьные психологи помогают им  в  исправлении отрицательных качеств..