» » » «Кел, балалар оқылық» тақырыбында іс-шара/ Мероприятие на тему «Кел, балалар оқылық»

ҚР Білім және ғылым министрлігінің бастамасымен «Оқуға құштар мектеп» жобасы аясында №19 ЖББМ-ің кітапханасы бастауыш сынып оқушыларының қатысуымен «Кел, балалар оқылық» тақырыбында іс-шара өткізді. Іс-шара барысында ағартушы –педогог Ы.Алтынсариннің «Әке мен бала», «Бір уыс мақта» әңгімелерінен үзінді оқып,өз ойларын ортаға салып,сұрақтарға жауап берді. Іс-шара мақсаты оқушылардың кітап оқуға деген қызығушылықтарын қалыптастыру, кітап оқуға ынтасын арттыру,көпшілік алдында өз ойын еркін жеткізуге, тіл байлығын арттыруға ықпал ету болып табылады.
___________________
По инициативе Министерства образования и науки РК в рамках проекта «Читающая школа» библиотекой ОШ №19 проведено мероприятие с участием учащихся начальных классов на тему «Кел, балалар оқылық». В ходе мероприятия дети прочитали отрывки из рассказов Ы. Алтынсарина «Отец и ребенок», «Горсть хлопка», поделились своими мыслями и ответили на вопросы. Целью мероприятия является формирование у учащихся интереса к чтению, повышение мотивации к чтению, содействие свободному самовыражению на публике и повышению богатства языка.