» » "Қазақстандағы код сағаты"/"Час кода в Казахстане"
желтоқсан

"Қазақстандағы код сағаты"/"Час кода в Казахстане"

Медеу ауданы №19 жалпы білім беретін мектепте Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің хаты негізінде Халықаралық "Компьютерлік ғылымдар апталығы" аясында "Қазақстандағы код сағаты"  сабақтар өткізілді.
Іс-шараның мақсаты - оқушылардың ақпараттық технологияларға, қолданбалы бағдарламалауға қызығушылығын арттыру.
3-4 сыныптарда сынып сағаттары, 5-11 сыныптарда информатика сабағында ұйымдастырылды.
В ОШ №19 на основании письма Министерства образования и науки Республики Казахстан были проведены уроки "Час кода в Казахстане" в рамках международной "Недели Компьютерных Наук"
Цель мероприятия - повысить интерес учащихся к информационным технологиям, в частности к прикладному программированию.
Классные часы проведены в 3-4 классах, для учащихся 5-11 классов на уроках информатики.